Динамо Киев vs Скендербег голови и хајлајтс

Во Четврток, 14 Септември, Динамо Киев го пречека Скендербег во рамките на УЕФА Европа Лига меч.

Публиката добро се забавуваше и имаше можност да види точно 4 гола. Скендербег постигна 1 гола, но Динамо Киев постигна 3 гола и победи со точен резултат 3-1.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/2xb7d.mp4?token=1508540585-ptNG%2Boy3iqhL1kXlKuxn0VNd6jt0YDvYaJC8NIE%2Fj6s%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk