Церо Портењо vs Јуниор хајлајтс

Во Среда, 13 Септември, Церо Портењо на својот стадион го пречека Јуниор во рамките на Копа Судамерикана.

Церо Портењо го пречека Јуниор во рамките на Копа Судамерикана но мрежите мируваа и натпреварот заврши без голови.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/mbx63.mp4?token=1505382439_4d70eb04aeb397f505c754abedd7d485190f3cf9″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На kladenje.mk ги рангиравме најдобрите онлајн кладилници. Провери каде имаш најдобри услови.