Порто vs Бешикташ голови и хајлајтс

Во Среда, 13 Септември 2017, Бешикташ му гостуваше на Порто во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Двата тима имаа многу шанси за гол, но Бешикташ беше поуспешен, успеа 3 шанси да ги претвори во гол, додека Порто искористи само 1 шанси. Тоа резултираше со три бода и победа на Бешикташ.

Сите акции, голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Порто и Бешикташ.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/x766e.mp4?token=1505376998-lha2%2FTZEGPeQ58Lq%2BQYqDGUZzZwuqNGV7CfGrzoo%2BBQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.