Хајлајтс и голови од Марибор vs Спартак Москва

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Марибор и гостинот Спартак Москва, во Среда, 13 Септември 2017.

Натпреварот беше возбудлив за гледање, но Марибор и Спартак Москва искористија само по една шанса и мечот заврши со резултат 1:1.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/gjfu2.mp4?token=1508544158-zINuCjXj2Jwfq7Z5F80Lt1qESgLBhSU9Y2S%2F24y3mIQ%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посети ја kladenje.mk и информирај се за најновите бонуси.