Хајлајтс и голови од Ливерпул vs Севиља

Во Среда, 13 Септември, Ливерпул на својот стадион го пречека Севиља во рамките на УЕФА Лига на Шампиони.

Двата тима имаа среќа да постигнат по 2 гола, па натпреварот заврши со резултат 2:2.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Ливерпул и Севиља.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/au895.mp4?token=1505376686-1mThe9aXNS6Zm6%2Fquldjb4g04P9cfOcA7TtNLf%2BXOuc%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.