Баерн Минхен vs Андерлехт голови и хајлајтс

Во рамките на УЕФА Лига на Шампиони се одигра натпреварот помеѓу домаќинот Баерн Минхен и гостинот Андерлехт, во Вторник, 12 Септември 2017.

Баерн Минхен постигна 3 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 3-0.

Видете ги најдобрите шанси и голови во хајлајтсот од натпреварот.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/z87rf.mp4?token=1505299350-RuT0NR1XmBGvKT3VGDXEbGN9kRm4EaCVZmrh9HrXAFk%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Ти треба помош каде да се обложуваш? Спореди ги кладилниците на kladenje.mk