Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Олимпик Марсеј и Рен

во Недела, 10 Септември, Олимпик Марсеј на домашен терен играше против Рен во рамките на Лига 1.

Публиката имаше можност да види 4 гола. Сепак Олимпик Марсеј беше послаб противник, постигна само 1 гола, додека Рен постигна 3 гола и победи со точен резултат 3-1.

На оваа страна можете да ги прегледате најдобрите инсерти од натпреварот помеѓу Олимпик Марсеј и Рен.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/tzeof_1.mp4?token=1505081093-MdqUrFBEyH%2FzaE%2B9uTs2knR9HJOaeRtn%2Be6iwy%2BYhKw%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Одлични коефициенти од 1xbet, провери ги и спореди ги на kladenje.mk