Њу Јорк Сити vs Портланд Тимберс голови и хајлајтс

Во Сабота, 9 Септември, Њу Јорк Сити го пречека Портланд Тимберс во рамките на МЛС меч.

Портланд Тимберс немаше проблем на гостински терен, постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари гостинска победа со 1:0.

Во видео хајлајтсот од натпреварот помеѓу Њу Јорк Сити и Портланд Тимберс можете да ги видите најдобрите моменти, акции и голови.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/jkfkj.mp4?token=1506251080_903f594babccddb35b9dc545addd2453ab543bae” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Сакаш да играш онлајн казино? На casinobonus.mk провери кои онлајн казина нудат најдобри услови за уплата и исплата и најдобри бонуси.