Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Интернационале и СПАЛ

Интернационале го пречека СПАЛ во Недела, 10 Септември.

Публиката можеше да види возбудлив натпревар на кој беа постигнати 2 гола и двата во мрежата на СПАЛ. Тоа резултираше со победа на Интернационале од 2:0.

Тука видете ги сите голови и хајлајтс од натпреварот помеѓу Интернационале и СПАЛ.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/rhesq.mp4?token=1505052146-pqCxZ49G2MSj8qki5ALP8DtsZTPE20ZwOjhWJxhk50Y%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Најди ги најдобрите казино бонуси на casinobonus.mk