Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Торонто и Сан Хозе Ерткуакес

Торонто го пречека Сан Хозе Ерткуакес во Сабота, 9 Септември.

Торонто постигна 4 гола и успеа да ја зачува сопствената мрежа, па забележа висока победа од 4-0.

На оваа страна можете да ги погледнете головите, акциите од натпреварот помеѓу Торонто и Сан Хозе Ерткуакес.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/8pvh4.mp4?token=1506251043_cd74880e2fe055e61e6c947022c2515c8b2b63fe” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот