Ајнтрахт Брауншфајг vs Сандхаузен голови и хајлајтс

Во Недела, 10 Септември, Ајнтрахт Брауншфајг и Сандхаузен одиграа натпревар во рамките на 2ра Бундеслига.

Двата тима, Ајнтрахт Брауншфајг и Сандхаузен постигнаа точно по еден гол, па натпреварот заврши нерешено.

На натпреварот помеѓу Ајнтрахт Брауншфајг и Сандхаузен имаше доста акции и истите можете да ги погледнете во хајлатсот од натпреварот подолу.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/trsnm.mp4?token=1506265458_4751d99c1c69909ef942ef4958144c0d153b1167″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

На casinobonus.mk најди ги најдобрите бонуси игратис спинови на најдобрите онлајн казина.