Мец vs ПСЖ голови и хајлајтс

Мец на домашен терен играше против ПСЖ во рамките на Лига 1, во Петок, 8 Септември.

Возбудлив натпревар со многу голови на двете страни, но ПСЖ успеа да постигне повеќе голови, забележа победа со резултат 5-1 и ги однесе трите бода дома.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/mxrr2.mp4?token=1504907424-VfRv0%2F9oCG0gB3swsE5moKzAqdXCU0WatmBUcjNHT64%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Неверојатни бонуси, одлични коефициенти и предлог типови на kladenje.mk