Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Фламенго и Крузеиро

Фламенго и Крузеиро одиграа натпревар во рамките на Куп на Бразил, во Петок, 8 9 2017.

Фламенго и Крузеиро беа израмнети, имаа само по една шанса која ја претворија во гол, па мечот заврши 1:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/ttoj4.mp4?token=1506095902_1f888890387dec829c36420a1efd2c70b747d7a0″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Играш прогресија на онлајн рулет? Провери ги сите информации за Мартингејл систем системот на casinobonus.mk.