Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Хрватска и Косово

Хрватска го пречека Косово во Сабота, 2 Септември.

Хрватска постигна еден гол, но успеа да ја зачува сопствената мрежа, па оствари победа со 1:0.

Тука можете да ги гледате хајлајтсите и головите.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/xwnty.mp4?token=1505662746_58f6d7f6565d0067b6fafbb81a2e78c91ee4da84″ class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Види ги казино рецензиите за најдобрите казина достапни за Македонци.