Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Мали и Мароко

Во Вторник, 5 Септември, Мали и Мароко одиграа натпревар во рамките на CAF – World Cup – Qual..

Од реализациска гледна точка, натпреварот беше малку здодевен со оглед на фактот дека ниту еден тим не постигна гол.

Иако не бе постигнати голови на овој натпревар, можете да го изгледате хајлајтсот на видеото подолу.

[evp_embed_video url=”http://cdn-e2.streamable.com/video/mp4/1yd93.mp4?token=1505860862_4419c1651456f877b32a0c4e9d5a81547f02edbf” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Casinobonus.mk ви ги нуди сите информации за играње на онлајн казино во Македонија. Бесплатни совети, рецензии на казина, гратис спинови и бонуси.