Хајлајтс и голови од натпреварот помеѓу Англија и Словачка

Во Понеделник, 4 Септември, Англија го нагости Словачка во рамките на Квалификации за Светско првенство – Европа натпревар.

Англија прими еден гол, но успеа да постигне два гола, па забележа победа со резултат 2:1.

Проверете ги најдобрите моменти од натпреварот во видеото на оваа страна.

[evp_embed_video url=”http://cf-e2.streamablevideo.com/video/mp4/ym0na.mp4?token=1504562149-KskwlqnimsfFU%2BMVIWPmZpJ4szuCuPmm3m7iu7CelPs%3D” class=”fp-minimal fp-mute” preload=”auto”]

Посетете го Casinobonus.mk и научете повеќе за рулет системот